O FIRMIE

Zewnętrzny Dział Kadr ANDO Sp. z o. o. z sukcesami funkcjonuje na bydgoskim rynku od kwietnia 2006 r. Naszą misją jest podnoszenie efektywności funkcjonowania obsługiwanych przez nas firm, poprzez racjonalizację zatrudnienia w działach personalnych i optymalizację kosztów z tym związanych. Dzięki outsourcingowi usług kadrowo – płacowych a także usługom z dziedziny bhp oraz rekrutacji pracowników, nasi klienci mogą skupić się na swojej podstawowej działalności. Ponadto mogą poświęcić więcej czasu i środków na realizację kluczowych celów w swoich przedsiębiorstwach. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę. Na stanowiska kadrowo-płacowe zatrudniamy kompetentne osoby z długim doświadczeniem w branży. Dysponujemy profesjonalnym oprogramowaniem zapewniającym wysoką jakość obsługi. Monitorujemy wszelkie zmiany w ustawodawstwie. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność powierzanych nam informacji.

Nasze działania:

Dzięki ścisłej współpracy z naszymi kontrahentami szybko odpowiadamy na ich zmieniające się potrzeby. Nieustanie  wprowadzamy innowacyjne rozwiązania oraz rozszerzamy swoja ofertę, po to by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby rynku.  Każdego dnia dążymy do tego by stać się liderem w branży. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zapewniamy możliwość stałego kontaktu telefonicznego i mailowego.

 

E-mail: biuro@zdkando.pl

O FIRMIE

Zewnętrzny Dział Kadr ANDO z sukcesami funkcjonuje na bydgoskim rynku od kwietnia 2006 r. Naszą misją jest podnoszenie efektywności funkcjonowania obsługiwanych przez nas firm, poprzez racjonalizację zatrudnienia w działach personalnych i optymalizację kosztów z tym związanych. Dzięki outsourcingowi usług kadrowo – płacowych, a także usługom z dziedziny bhp oraz rekrutacji pracowników nasi klienci mogą skupić się na swojej podstawowej działalności oraz poświęcić więcej czasu i środków na realizację kluczowych celów swoich przedsiębiorstw. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, dysponujemy profesjonalnym oprogramowaniem zapewniającym wysoką jakość obsługi oraz kompetentny zespół z dużym doświadczeniem. Monitorujemy wszelkie zmiany w ustawodawstwie. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność informacji.

Nasze działania:

Dzięki bliskiej współpracy z naszymi kontrahentami szybko odpowiadamy na ich nowe zapotrzebowania, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i rozszerzamy swoja ofertę. Nieustanie dążymy do bycia najlepszymi w branży. Nasi pracownicy to zespół doświadczonych osób posiadający praktyczną znajomość aktualnych przepisów. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zapewniamy możliwość stałego kontaktu telefonicznego i mailowego.

E-mail: biuro@zdkando.pl